Hledáme zkušeného projektového manažera či manažerku webových projektů do Brna

Jsme digitální agentura Proof & Reason. Projekty tvoříme tak, aby dávaly smysl - díváme se z nadhledu, důkladný výzkum a analýzy jsou pro nás mantrou. Projektům věnujeme veškeré úsilí, pro naše klienty nejsme jen dodavatel, ale i partner a pomocník.

Ztotožňujete se s tímto přístupem k projektům? Skvělé!

Pokud

  • máte nejméně 3 roky zkušeností s vedením digitálních projektů a můžete je doložit referencemi (jaké projekty jste vedli a jak řízení probíhalo),
  • skvěle se orientujete v procesu návrhu a technické realizace webů a aplikacím,
  • dokážete vyhodnotit zdraví projektu, připravit harmonogram, rozdat úkoly a řídit jejich plnění,
  • znáte prostředí digitální agentury,
  • chcete neustále vylepšovat způsoby, jakými digitální projekty vedeme,
pak jste náš člověk!

Co budete dělat?

  • Zahajovat projekty, sestavovat si a řídit projektové týmy.
  • Definovat rozsah projektů, rozpočty a harmonogramy.
  • Komunikovat se všemi zainteresovanými stranami na straně klientů, našich i dalších dodavatelů.
  • Zajišťovat maximální komfort projektovému týmu a odstraňovat překážky.
  • Pečovat o spokojenost klientů a garantovat kvalitu výstupů.
  • Předávat a ukončovat projekty.
  • Reportovat stav projektů a podílet se na plánování portfolia celé firmy.
  • Spoluvytvářet vizi našeho projektového týmu.

Co dále očekáváme?

  • PVyznáte se v metodikách projektového řízení (IPMA, PMI,..).
  • Víte, že Agile != Scrum a dokáže říct, co pro něj/ji agile znamená.
  • Pojmy jako WBS (nebo SBS), trojimperativ a kužel nejistoty vám nejsou cizí.
  • Jste samostatný/á a zodpovědný/á.
  • Máte analytické myšlení, výborné komunikační dovednosti a pozitivní přístup k řešení problémů.
  • Vaše znalost angličtiny je alespoň na úrovni B2.
  • Pokud se orientujete v oblastech e-commerce, UX, brandingu, internetového marketingu a strategií, je to velkou výhodou.

Co můžete očekávat od nás?

  • Jsme lidé, se kterými se vám bude dobře pracovat. Nemáme neduhy korporátu, ale ani punkovost startupu. Jsme zavedený tým, který ví, co dělá a proč.
  • Projekty pro prestižní klienty, které by v portfoliu chtěl mít každý.
  • Rozvíjet se budete nejen v projektovém řízení, ale i v dalších oblastech - snažíme se co nejvíce sdílet znalosti napříč týmy a neustálé vzdělávání v oboru je pro nás velmi důležité. Do vašeho vzdělávání budeme investovat.
  • Podporu od ostatních členů nejen projektového týmu.
  • Připravenou metodiku projektového řízení, která není svazující.
  • Volné ruce a možnost podílet se na tom, jak u nás funguje projektové řízení i ostatní procesy.
  • Volnou pracovní dobu a možnost pracovat z domova.

Zaujali sme Vás?

Napište nám na prace@proofreason.com.
Když připojte CV nebo odkaz na LinkedIn, a případně několik vět o Vás, budeme rádi.
Těšíme se na Váš e-mail!

Tým Proof & Reason

Je nás přes 40 a všechny nás spojují společné hodnoty.

Kooperaci a pomoc stavíme nad soutěživost a rivalitu. Jsme silní v různorodosti (otcové, matky, studenti, samouci, imigranti, introverti, extroverti,…).

I proto máme pochopení pro (momentální) životní krize (pokud je na vás spoleh, rádi vás podržíme a pomůžeme vám).

Připravte se, že tu máme elegány v obleku i lidi, co chodí bosí. A že u nás výjimečně proběhne některý z našich potomků nebo třeba pes. I tak totiž řešíme, když někomu vypadne hlídání.

Plná verze webu Znovu aktivovat mobilní verzi webu