Všechny inzeráty

Praha, Brno

Hledáme Fullstack vývojáře nebo vývojářku

Do našeho týmu v Praze nebo v Brně hledáme zkušeného Fullstack vývojáře nebo vývojářku. Nabízíme vám volnost, pestrou práci na zajímavých projektech a možnost ovlivnit, jak celý vývojový tým funguje nebo pracuje. Na oplátku od vás očekáváme, že své know-how rádi předáte dál do týmu, umíte komunikovat a nebojíte se za projekty převzít zodpovědnost.

Co děláme?

Tvoříme e-shopy a výkonnostní weby. Víme, že magie a náhoda úspěch digitálního projektu nezaručí. Proto naše řešení vždy stavíme na datech, výzkumu a strategii. Ke každému projektu připravíme precizní zadání, abyste se mohli plně soustředit na výsledek. A abyste také viděli dopady své práce a věděli, že má smysl, pravidelně výstupy vyhodnocujeme.

Už při nástupu na mě udělal dojem seznam lidí, kteří firmou prošli. Máme tu tým lidí, kteří jsou špičkami ve svém oboru, snažíme se dělat věci dobře a neustále se vzděláváme. Zároveň jsme skvělá parta, nasloucháme si a bereme v potaz názory ostatních. To se pak promítá do kvality práce.

Pokud vás zajímá víc, máme profil i na Welcome to the Jungle. Najdete tam mimo jiné rozhovory s některými budoucími kolegy nebo se můžete podívat, jak to u nás vypadá.

Co vás u nás čeká?

 • vývoj středních a velkých e-shopů lead-generation webů s velkým jménem nebo dopadem,
 • využívání moderních technologií a metod, které podporují záměr projektu (jako např. PHP8, Symfony 5, Doctrine2, ES6/React.js/Next.js, TypeScript nebo REST API),
 • práce na projektech jako nazuby.cz, top-obaly.cz nebo sapeli.cz.

Potrpíme si na kvalitu, takže součástí vaší práce budou:

 • jasně stanovené workflow a deployment proces,
 • vzájemné code reviews,
 • nástroje pro hlídání kvality kódu (coding standards, statická analýza, jednotkové, integrační nebo funkční testy).

Co očekáváme od vás?

Talent a chápání principů webových technologií a jejich architektury je pro nás důležitější, než požadavky na konkrétní technologie. Proto seznam požadovaných schopností není vyčerpávající.

Bude fajn, pokud:

 • máte zkušenosti s PHP a ideálně s frameworkem Symfony,
 • máte zkušenosti s vývojem frontendu a ideálně s React.js
 • umíte používat Git nebo jiný verzovací systém,
 • máte zkušenosti s implementací nejrůznějších API,
 • píšete udržovatelný a čitelný kód,
 • ale hlavně – dodržujete slovo a termíny, všechno ostatní se totiž dá postupně naučit.

Co za to?

V první řadě:

 1. odpovídající odměnu – měsíční mzdu 45 až 90 000 Kč,
 2. pracovní úvazek dle dohody – zaměstnanecký poměr nebo práci na živnostenský list,
 3. kanceláře v centru Prahy (kousek od nám. I. P. Pavlova) nebo Brna (u Lužánek),
 4. pracovní dobu dle vašich preferencí a home office kdykoliv potřebujete,
 5. notebook a další potřebné vybavení dle vašeho výběru.

A k tomu navíc:

 1. spolehlivý projektový tým, který vám vždy připraví precizní zadání a nebude vás nahánět po nocích nebo víkendech,
 2. přátelský kolektiv a tým, kde budete mít k ruce devět vývojářů, kteří s vámi budou sdílet své know-how a kdykoliv s čímkoliv poradí,
 3. férové a vstřícné jednání – u nás nebudete otrocky plnit něčí zadání, naopak jsme otevřeni diskusi a rádi vymýšlíme, jak dělat věci lépe, aby vás práce bavila a klientům přinášela nejlepší výsledky,
 4. prostor pro vzdělávání a růst napříč různými technologiemi – nemáme rádi stereotyp a neustále vymýšlíme nová řešení. Chcete využít novou technologii nebo knihovnu, kterou zatím neumíme? Žádný problém.
Před nástupem do firmy jsem měl strach, že se tu e-shopy sekají jak cvičky a práce bude hodně stereotypní. Rychle jsem se ale přesvědčil o opaku a dost mě překvapila komplexnost backendu e-shopů. Oceňuju taky, že nesedíme někde v průmyslové zóně nebo technologickém centru, ale na klidném místě v centru města.