Kariéra

Ovládněte řemeslo a rozvíjejte i sami sebe

Hledáme talenty i dříče, kteří chtějí dosahovat těch nejlepších výsledků.

Kdo jsme a jak pracujeme

Tvoříme zákaznickou zkušenost, která vydělává a plní cíle. Jsme analytici, výzkumníci, designeři, marketéři, vývojáři a projektoví manažeři. Stavíme na datech a výzkumu, ne na domněnkách. Díky tomu má naše práce smysl pro nás i pro klienty.

Kdo jsme a jak pracujeme

Tvoříme zákaznickou zkušenost, která vydělává a plní cíle. Jsme analytici, výzkumníci, designeři, marketéři, vývojáři a projektoví manažeři. Stavíme na datech a výzkumu, ne na domněnkách. Díky tomu má naše práce smysl pro nás i pro klienty.

Rozvíjíme podnikání klientů

Sebelepší digitální produkt nebo marketingová kampaň nevyřeší nefunkční procesy, nastavení služby nebo nejasnou strategii. Proto jdeme vždy o krok dál, přemýšlíme o potřebách klientů a hledáme řešení jejich skutečných problémů. Rozvíjíme jejich podnikání, jako by bylo naše vlastní.

Znalosti si předáváme navzájem
i s klienty

Vytváříme prostředí, které nám pomáhá v růstu. Učíme se, sdílíme zkušenosti a budujeme komunitu lidí, kteří přemýšlejí jako my. Posouváme sebe i klienty, abychom byli čím dál lepší, spolupráce nás bavila a byla efektivní.

V Proof & Reason si nejvíc cením kolektivu a přístupu k práci. Přirozenou součástí procesů je zpětná vazba, která nám pomáhá rozvíjet kromě projektů i sebe navzájem. Zároveň mám prostor věnovat se projektům do hloubky a dlouhodobě, a i když je třeba něco udělat rychle, nikdy není málo času ptát se proč.

Lucie Sikorová

Lucie Sikorová

UX designerka, v Proof & Reason 4 roky

Vážíme si svých odlišností

Každý z nás přišel z jiného oboru, má jiné zájmy a přesahy. Vážíme si odlišností a hledáme způsoby, jak je dál rozvíjet a využít v projektech.

Jsme hladoví po inovacích

Máme mezi sebou talentované lidi, kteří se chtějí neustále zlepšovat a ve svém oboru něco dokázat. Hledají nové postupy či metodiky a ty osvědčené využívají efektivními způsoby tak, jak je to pro projekt nejvhodnější. A přesně takové kolegy hledáme.

Proof & Reason jsem si vybral záměrně – chtěl jsem navrhovat služby a produkty, které jsou podložené daty a ne pocity. Chtěl jsem mít možnost pracovat na dlouhodobých projektech, postupně je iterovat a tvořit z nich nástroje, které lidé skutečně chtějí používat. Už po prvním roce jsem se přesvědčil, že jsem tady správně.

Michal Sobel

Michal Sobel

Lead designer & Brand strategist, v Proof & Reason přes 2 roky

Dbáme na pestrost práce

Většina našich projektů má povahu dlouhodobé spolupráce. To nám umožňuje jít opravdu do hloubky, ale i změnit činnost a věnovat se chvíli něčemu jinému, když je to potřeba.

Ctíme etiku a morální zásady

Projekty pečlivě vybíráme. Pracujeme jen na těch, se kterými všichni eticky a morálně souzníme.

Když jsem před lety nastupoval do Proof & Reason, bral jsem ji jen jako další agenturu, která dělá weby. Ani ve snu by mě tehdy nenapadlo, že tu vydržím tak dlouho. Děláme na fakt zajímavých projektech, můžu pracovat kdy chci, a navíc mám možnost se neustále posouvat.

Tomáš Bohdálek

Tomáš Bohdálek

Frontend Tech Lead, v Proof & Reason přes 6 let

Nasloucháme si a stojíme při sobě

Kolegu nenecháme ve štychu. Stojíme při sobě i ve chvílích, kdy se nám nedaří. Vzájemně si nasloucháme a hledáme společné cesty k nejlepšímu řešení v projektech i vzájemné spolupráci.

Komunikujeme přátelsky a otevřeně

Práce nás baví a vytváříme přátelskou atmosféru, ve které se nikdo nebojí říct svůj názor. V kanceláři ani před klienty.

Jak probíhá výběrové řízení

01

Napíšete nám

Odpovíte na některou z otevřených pozic nebo nám napíšete na prace@proofreason.com. Když připojíte pár řádek o sobě, přidáte CV nebo odkaz na LinkedIn, bude to jedině plus.

02

Seznámíme se

Na prvním setkání si popovídáte s lídrem týmu. Proberete očekávání, zkušenosti a to, jak si představujete svou roli v týmu.

03

Lépe se poznáme

Na druhém setkání vás představíme dalším kolegům a podrobněji probereme vaše zkušenosti. Pro juniorní vývojářské a CX/UX pozice máme připravený úkol, abychom měli představu, jak nad zadanou prací uvažujete.

04

Plácneme si?

Dáme vám konkrétní nabídku, nad kterou si ještě sedneme a probereme ji. Pokud si plácneme, zapojíme vás do týmu a provedeme onboardingem.

Co od nás můžete
očekávat

Týmové meetupy

Pravidelně pořádáme týmové meetupy, kde si během jednoho odpoledne předáváme nejčerstvější zkušenosti a znalosti nejen z projektů.

Čas a peníze na vzdělávání

V rámci pracovní doby vám vyhradíme čas pro samostudium toho, co k práci potřebujete a v čem se chcete rozvíjet. Proplácíme kurzy, školení a knihy, které zapadnou do vašeho vzdělávacího plánu. Řadu z nich už máme a jsou vám kdykoliv k dispozici.

Zpětnou vazbu i prostor pro vlastní názor

Týmové cally, stand-upy na projektech, retrospektivy a dennodenní zpětná vazba v týmech je běžnou součástí naší práce. Mluvíme spolu otevřeně a zajímá nás názor každého.

Kanceláře v centrech Prahy a Brna

Máme klidné kanceláře v centru Prahy u I. P. Pavlova a v Brně kousek od Lužánek.

Pracovní dobu dle vašich preferencí

Nezáleží na tom, kdy začneme pracovat a kdy končíme. S volností ale přichází zodpovědnost. Důležité jsou splněné úkoly a termíny.

A ještě něco navíc

notebook a další nezbytné vybavení,
software a nástroje, které k práci potřebujete,
pracovní úvazek dle dohody,
firemní akce a výlety.

Před nástupem do firmy jsem měl strach, že se tu e‑shopy sekají jak cvičky a práce bude hodně stereotypní. Rychle jsem se ale přesvědčil o opaku a dost mě překvapila komplexnost backendu e‑shopů. Oceňuju taky, že nesedíme někde v průmyslové zóně nebo technologickém centru, ale na klidném místě v centru města.

Lukáš Lefner

Lukáš Lefner

Fullstack vývojář, v Proof & Reason 3 roky