Kariéra

Skvělou firmu dělají
skvělí lidé

Když jsme sbírali podněty k této části, všichni bez výjimky zmínili skvělé lidi.

A to i v soukromí, mimo kancelář. Spojují nás dvě věci: láska k neustálému vzdělávání se a snaha posouvat dál naše klienty. Vlastně tři. Jejich projekty rozvíjíme, jak kdyby byly naše vlastní. I proto nás práce baví a s klienty vytváříme pohodovou atmosféru.

Ing. Tomáš Izák

„Klidně spoj práci s cestováním a nomádi si po Asii – pokud zůstaneš v kontaktu a budeš stíhat termíny. Práce je součástí našich životů, ne otroctvím na zaplacení složenek.″

Ing. Tomáš Izák

Jednatel Proof & Reason

Soustředění & Vzdělávání

Patříme mezi špičkové digitální agentury. Každý rok se naše weby umisťují na nejvyšších příčkách soutěže WebTop100. Takový úspěch máme i proto, že se stále vzděláváme.

Náš pracovní den má 6 hodin. Fandíme hluboké práci a neradi se vyrušujeme. Proto není důvod v kanceláři zůstávat zbytečně dlouho.

Stále a rádi se vzděláváme. Z knížek, v kurzech, na konferencích. Společně i po vlastní ose. Na vše najdeme rozpočet i čas mezi projekty.

Peníze & Benefity

Můžeš s námi pracovat na full-time. Nebo se připojit jen k některým projektům na pár týdnů jako freelancer. Že teprve sbíráš zkušenosti? Naše stáže jsou placené, protože i při učení budeš pracovat na klientských projektech.

Milujeme volnost. Chodí tu lidé v tričku a bez bot – i v košili a kravatě. Někteří přijdou v devět a zmizí ve čtyři – jiní začnou obědem a pracují do noci. Je nám to fuk. Dokud se na tebe tým i klient mohou spolehnout, dělej si co chceš.

V létě vezmeme gril a do noci se cpeme masem a grilovanou zeleninou. Velké projekty zakončujeme burgerem a pivem U Sajmona. Skvělou firmu dělají skvělí lidé. A v Proof & Reason takových najdeš čtyřicet.

Líbíme se ti?

Ozvi se. Když se budeš líbit i ty nám, najdeme projekt, který nám pomůžeš vytáhnout na špici. Vítáme i matadory, kteří si na volné noze chtějí zpestřit den zajímavým projektem.

 • 01.

  Napiš na
  prace@proofreason.com

  Pochlub se svými zkušenostmi a úspěchy (LinkedIn, CV nebo portfolio či GitHub jsou fajn) – a pověz nám, co od nás čekáš.

 • 02.

  Pojďme si popovídat

  Na internetu nikdo neví, že jsi pes. Proto chceme prověřit, že si sedneme i naživo. Potkáš se s Tomášem a některým z tvých nových kolegů.

 • 03.

  A pak se uvidí

  Juniory si oťukáme praktickým úkolem. Odborníky rovnou uvedeme do práce. Všechny nováčky každopádně seznámíme s týmem, kulturou i naším design procesem.

Nesedí ti žádná pozice?

Ozvi se i tak. Asi pro tebe zatím nenajdeme nic na plný úvazek, ale třeba právě pracujeme na projektu,
kde se nám pár týdnů tvých zkušeností bude hodit. A až budeme hledat někoho jako ty, ozveme se ti jako první(mu).

prace@proofreason.com