Kariéra

Skvělou firmu dělají
skvělí lidé

Když jsme sbírali podněty k této části, všichni bez výjimky zmínili skvělé lidi.

A to i v soukromí, mimo kancelář. Spojují nás dvě věci: láska k neustálému vzdělávání se a snaha posouvat dál naše klienty. Vlastně tři. Jejich projekty rozvíjíme, jak kdyby byly naše vlastní. I proto nás práce baví a s klienty vytváříme pohodovou atmosféru.

Ing. Tomáš Izák

„Klidně spojte práci s cestováním a nomáděte si po Asii – pokud zůstanete v kontaktu a budete stíhat termíny. Práce je součástí našich životů, ne otroctvím na zaplacení složenek.″

Ing. Tomáš Izák

Jednatel Proof & Reason

Soustředění & Vzdělávání

Patříme mezi špičkové digitální agentury. Každý rok se naše weby umisťují na nejvyšších příčkách soutěže WebTop100. Takový úspěch máme i proto, že se stále vzděláváme.

Náš pracovní den má 6 hodin. Fandíme hluboké práci a neradi se vyrušujeme. Proto není důvod v kanceláři zůstávat zbytečně dlouho.

Stále a rádi se vzděláváme. Z knížek, v kurzech, na konferencích. Společně i po vlastní ose. Na vše najdeme rozpočet i čas mezi projekty.

Peníze & Benefity

Můžete s námi pracovat na full-time. Nebo se připojit jen k některým projektům na pár týdnů jako freelancer. Že teprve sbíráte zkušenosti? Naše stáže jsou placené, protože i při učení budete pracovat na klientských projektech.

Milujeme volnost. Chodí tu lidé v tričku a bez bot – i v košili a kravatě. Někteří přijdou v devět a zmizí ve čtyři – jiní začnou obědem a pracují do noci. Je nám to fuk. Dokud se na vás tým i klient mohou spolehnout, dělejte si, co chcete.

V létě vezmeme gril a do noci se cpeme masem a grilovanou zeleninou. Velké projekty zakončujeme burgerem a pivem U Sajmona. Skvělou firmu dělají skvělí lidé. A v Proof & Reason takových najdete třicet.

Líbíme se vám?

Ozvěte se. Když se budete líbit i vy nám, najdeme projekt, který nám pomůžete vytáhnout na špici. Vítáme i matadory, kteří si na volné noze chtějí zpestřit den zajímavým projektem.

 • 01.

  Napište na
  prace@proofreason.com

  Pochlubte se svými zkušenostmi a úspěchy (LinkedIn, CV nebo portfolio či GitHub jsou fajn) – a povězte nám, co od nás čekáte.

 • 02.

  Pojďme si popovídat

  Na internetu nikdo neví, že jsi pes. Proto chceme prověřit, že si sedneme i naživo. Potkáte se s Tomášem a některým z vašich nových kolegů.

 • 03.

  A pak se uvidí

  Juniory si oťukáme praktickým úkolem. Odborníky rovnou uvedeme do práce. Všechny nováčky každopádně seznámíme s týmem, kulturou i naším design procesem.

Nesedí vám žádná pozice?

Ozvěte se i tak. Asi pro vás zatím nenajdeme nic na plný úvazek, ale třeba právě pracujeme na projektu,
kde se nám pár týdnů tvých zkušeností bude hodit. A až budeme hledat někoho jako vy, ozveme se vám jako prvním.

prace@proofreason.com