Blog

Know-how, které jinde nenajdete

Případové studie, UX, výzkum, zkušenosti z tvorby e‑shopů a webů. Know‑how, které jsme sbírali roky, vy můžete získat za pár minut.

Filtry

Vyberte vaše témata

Autoři článků

7 článků

 • 22. 6. 2021

  Jak pracuje UX designer v Proof & Reason

  Nedávno jsme v týmu přemýšleli o vnímání role UX designera v digitálních agenturách a designové komunitě obecně. Řešili jsme, co vše má UX designer na starosti u nás, jak to souvisí s naším designovým procesem, jak se v tom odráží náš přístup k projektům a jak je to jinde. Přišlo nám, že by byla škoda nechat si tyto myšlenky jen pro sebe. Abychom tuto debatu rozšířili i za zdi našich kanceláří, sepsali jsme krátký článek, který popisuje náš design proces, spolupráci s ostatními týmy a projekty, na kterých pracujeme.

 • 26. 1. 2017

  10 věcí, které byste měli vědět o svých uživatelích

  Představte si běžného návštěvníka vašeho webu. Jaký je? Může být roztěkaný a neudrží dlouho pozornost, čte si jen to, co ho opravdu zajímá, pamatuje si pouze zlomek informací a nechává za sebe rozhodovat ostatní. Že ho podceňujeme? Nejspíš ano, ale poznání těchto “temných stránek” návštěvníků online světa nám může v mnohém pomoci.

 • 9. 1. 2017

  Co čeká UX v roce 2017

  V křišťálové kouli našich UX designérů se začíná zrcadlit rok 2017. Co nás čeká? Vykročíme v něm do virtuální reality, poroste význam prototypovacích nástrojů a význam brandingu, designéři se budou soustředit i na mezilidskou komunikaci. Vybrali jsme trendy, které považujeme za opravdu zajímavé.

Vyberte vaše témata

Autoři článků