Výkonnostní weby

Navrhneme web, který odpovídá potřebám vašich zákazníků a plní vaše cíle

Aby web přinášel kvalitní leady, poptávky a plnil cíle, musí odpovídat potřebám zákazníků – dávat jim v pravý čas to, co potřebují. Na základě dat vám takový web vytvoříme.

20+ let zkušeností

s tvorbou výkonnostních a prezentačních webů

Rychlá návratnost

s minimálním rizikem. To vám zajistí náš přístup k projektu

Přinášíme výsledky

Díky kontinuálnímu výzkumu, strategii, práci s daty a testování

Půl miliardy obratu díky nastavení digitální a marketingové strategie

Od roku 2016 připravujeme a konzultujeme digitální a marketingovou strategii pro odborníky na energeticky úsporná řešení – firmu SPower. Díky ekosystému akvizičních webů dosáhl obrat firmy za poslední rok hodnoty 500 milionů korun.

Chcete vědět víc? Ozvěte se
S-Power
1.1. místomísto v kategorii Digitální transformace, 2020

Usnadnili jsme nalezení cílových stránek webu o 48 % a ušetřili tak statisíce na provoz zákaznické linky

Callcentrum E.ON Distribuce fungovalo jako průvodce složitým webem. To zvyšovalo náklady na každý telefonát. Zjednodušením struktury webu, důslednou prací s rozcestníky a optimalizací cílových stránek jsme zvýšili úspěšnost nalezení cílových stránek o 48 % a snížili počet požadavků na zákaznickou linku o 20 %.

Chcete vědět víc? Ozvěte se
E.ON
Phonexia
Sapeli
Generali
Český rozhlas
Zážitky

Využijeme data a důkazy ve váš prospěch

Náš postup pro úspěšný web

Konkrétní postupy a metodiky volíme na míru každému projektu. Principy pro tvorbu webu, který plní určené cíle, zůstávají stejné.

Poznání, analýza a výzkum

 • Poznáme proč vašeho projektu – vaše motivace, potřeby a očekávání od webu a společně nastavíme jeho cíle.
 • Pochopíme, jak funguje vaše podnikání – marketing a procesy, kterými vaši zákazníci prochází. Zaměříme se i na kontext oboru a konkurenci, abychom odhalili příležitosti na trhu.aměříme se také na kontext oboru, ve kterém podnikáte, vaši konkurenci a odhalíme příležitosti na trhu.
 • Podíváme se na vaše data – z Google Analytics, CRM nebo informačního systému. Zjistíme, co funguje a s čím můžeme pracovat.
 • Navrhneme a provedeme uživatelský výzkum – poznáme motivace a potřeby vašich zákazníků a odhalíme kontext, ve kterém navštěvují váš web. Díky tomu navrhneme web, který nabízí vhodný obsah, když to návštěvník opravdu potřebuje, a tím perfektně plní své cíle.

Strategie a byznys

 • Zaměříme se na zákaznickou zkušenost – identifikujeme návaznost webu na další kroky a interní procesy. Zjistíme, jak zákazníci procházejí celou službou a kde je prostor pro vylepšení.
 • Doporučíme změny v obsahové a marketingové strategii – znalosti získané o vašem byznysu a z výzkumů přetavíme v doporučení pro úpravu pozicování značky nebo obsahový marketing.
 • Vylepšíme interní procesy – když to bude potřeba, pomůžeme vám s nastavením interních procesů nebo celé služby. Využijeme k tomu vhledy z výzkumu i poznatky z vašeho podnikání a procesů.

Návrh a testování

 • Každý krok průběžně testujeme – od návrhů informační architektury až po finální grafiku a uživatelé je používají správně.
 • Máme zkušené UX a UI týmy – naše návrhy nejen dobře vypadají, ale hlavně jsou funkční a a obchodní výkonnosti.
 • Zajistíme bezproblémovou realizaci všech návrhů – díky testování a intenzivní spolupráci designerů s vývojáři v jednom týmu si pohlídáme, aby všechny návrhy byly proveditelné.
 • Pomůžeme s přípravou obsahu – společně připravíme zadání, propojíme vaše oborové know-how s osvědčenými dodavateli textů, fotek, ilustrací i 3D vizualizací a pohlídáme kvalitu jejich výstupů.

Vývoj

 • Máme vlastní vývojový tým – všechna řešení implementujeme přesně tak, jak jsme je navrhli, s ohledem na dlouhodobou udržitelnost řešení.
 • Web propojíme s vašimi nástroji – web napojíme na jakékoliv CRM systémy, informační systémy a další nástroje, které používáte.
 • Zakládáme si na rychlosti webu – protože víme, že to je jeden z nejdůležitějších parametrů pro vnímání UX i pro konverze a výkon webu. Proto pravidelně optimalizujeme rychlost a používáme metriky Core Web Vitals.

Optimalizace, rozvoj a marketing

 • Spuštěním práce nekončí, ale začíná – na řadu přichází vylepšení procesů, optimalizace výkonu, A/B testování a další kontinuální rozvoj vašeho byznysu.
 • Zakládáme si na intenzivní komunikaci a úzké spolupráci – tvoříme s vámi jeden tým, aby naše práce měla co největší přínos pro vaše podnikání.
 • Věnujeme se vašemu týmu – rozvíjíme vaše schopnosti a předáváme vám naše know-how.
 • Pokud je to potřeba, pomůžeme s budováním interního týmu – od náboru, pohovorů až po jeho profesní rozvoj.
 • Pomůžeme s výběrem dodavatele výkonnostního marketingu – naši experti na výkonnostní marketing vám pomohou vybrat vhodného dodavatele, se kterým připraví strategii, pohlídají výsledky jeho práce a vyhodnotí dopady nejen na návštěvy webu.

Technicky odladěné, rychlé
a moderní řešení

Co o nás říkají klienti

Nimka Sikora

Největší machři jsou v UX. Dělají funkční weby. To je hlavní důvod, proč s nimi děláme. I přesto, že máme více prodejních kanálů, web je jedním z nejsilnějších. Na tom mají velkou zásluhu. Vše funguje a dost nám to pomáhá. Vlastně si nedokážeme a ani nechceme představit, že bychom měnili Proof za někoho jiného. Často s nimi konzultujeme i marketing a obsah, který tvoříme. Ptají se na správné otázky tak, abychom se v něm zaměřili na to, co je důležité pro naše zákazníky.

Nimka Sikora, CMO, S-Power

Tomáš Kučera

Výsledky byly vidět rychle po spuštění webu. Hlavně nárůst v organic trafficu a nárůsty konverzí. Jejich práce není jen kreativita. Každé rozhodnutí je podložené daty. Proto jsme spolupracovali také na redesignu produktu.

Na Proof & Reason si cením přístupu a otevřenosti. Vždycky dodržovali termíny a vše bylo transparentní. Své know-how si nenechávají pro sebe – přenáší ho na klienta. Dařilo se mi tak rozšiřovat kompetence týmu, naučit spoustu lidí vzdělávat se a posouvat. To beru jako velké plus.

Tomáš Kučera
VP Sales & Marketing, Sticky Password
(nyní Director of Sales, Lingea)