Blog

Know-how, které jinde nenajdete

Případové studie, UX, výzkum, zkušenosti z tvorby e‑shopů a webů. Know‑how, které jsme sbírali roky, vy můžete získat za pár minut.

Filtry

Autoři článků

Všechny články

Autor článků – Robin Janásek

9 článků

 • 21. 2. 2023

  Sekundární data pro e-commerce

  O tom, kdy sekundární data pomáhají a na co si při jejich používání dát pozor, mluvil náš Head of Research & Design týmu Robin Janásek na Czech On-line Expo. V článku shrnujeme základní kvalitní zdroje sekundárních dat, ze kterých můžete pro e-commerce obor čerpat.

 • 21. 9. 2022

  Klientům pomáháme růst. Rozvíjíme web i celý byznys

  Předáním hotového webu spolupráce s námi nekončí, spíš začíná. Projekty dále rozvíjíme, weby optimalizujeme a zlepšujeme. Spolupráci ale neomezujeme jen na web, s klienty budujeme dlouhodobé partnerství a rádi pomůžeme s interními procesy i celým byznysem. Navíc s nimi sdílíme své know how, aby dílčí úkoly zvládli sami. Přečtěte si, co vás při dlouhodobé spolupráci s námi čeká.

 • 27. 7. 2022

  Jak na uživatelské testování: metody výzkumu a postupy

  Výzkum považujeme za základní stavební kámen redesignu webu. Jeho klíčovou součástí je uživatelské testování (UX testování), pomocí kterého zjistíte, jak současný web používají jeho uživatelé, a ověříte, zda vše funguje tak, jak očekávají.

 • 16. 6. 2022

  Jak postupovat při redesignu webu? Stavte na datech a opakovaném uživatelském testování

  Trojnásobný konverzní poměr, návratnost investice za necelých 8 měsíců, mnohonásobně vyšší počet návštěv nebo 24% navýšení zisku jen díky redesignu webu. To jsou výsledky našich projektů. Přečtěte si naše doporučení a začněte stavět na datech a uživatelských výzkumech místo dojmů.

Autoři článků