Blog

Know-how, které jinde nenajdete

Případové studie, UX, výzkum, zkušenosti z tvorby e‑shopů a webů. Know‑how, které jsme sbírali roky, vy můžete získat za pár minut.

Filtry

Vyberte vaše témata

Autoři článků

 • 9. 1. 2017

  Co čeká UX v roce 2017

  V křišťálové kouli našich UX designérů se začíná zrcadlit rok 2017. Co nás čeká? Vykročíme v něm do virtuální reality, poroste význam prototypovacích nástrojů a význam brandingu, designéři se budou soustředit i na mezilidskou komunikaci. Vybrali jsme trendy, které považujeme za opravdu zajímavé.

 • 16. 11. 2016

  MeasureCamp 2016: Užitečné tipy pro měření webů

  Analytika je exaktní disciplína, plná přesných měření a pevně daných pravidel. Oproti tomu MeasureCamp je událost, kterou bychom úplně konferencí nenazvali — její program se totiž stanovuje až na místě konání a zasáhnout do něj může každý. Díky tomu si ale každý může vybrat téma, které ho opravdu zajímá, největším problémem většinou bývá, že chcete být na více místech najednou.

 • 24. 10. 2016

  Postřehy z Marketing Festivalu 2016

  Dva dny plné přednášek, networkingu, front na kafe a #mktfest tweetů jsou u konce. Marketing Festival se z Brna poprvé přemístil do oblasti ostravských vysokých pecí a areálu Multifunkční auly Gong, kam se sjelo víc než 1 500 expertů z prostředí digitálního marketingu. Náš tým byl oba dny na místě a přináší vám výběr toho, co nás nejvíc oslovilo.

 • 20. 9. 2016

  10x jak designovat služby podle Britů

  Když spravujete web, na který chodí 45 430 026 uživatelů měsíčně, musíte se nad jeho uživatelským prostředím už opravdu, ale opravdu dobře zamyslet. Pravděpodobně vám sem totiž budou chodit farmáři i dělníci, maminky na mateřské, hipsteři i jejich babičky, úředníci, pošťáci, ajťáci i cizinci.

Vyberte vaše témata

Autoři článků